SUPA24
Остало
Остало
Остало
552 500 €
(5 069 € / м²)
Распродаја
3
2+
109 м²
Rua de Serralves, Porto

спаваћа соба3
равно109 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

3 Bedroom flat with 109sqm, balcony of 4sqm and terrace of 13sqm in the centre of Porto The Serralves 239 Development is the latest residential real ...

Друго
Старост понуде: 182дана
Ажурирано: 62дана

Локалитети

Rua de Serralves, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Castelhana

Слични огласи

Слично у иностранству