SUPA24
Остало
Остало
Остало
490 000 €
(6 203 € / м²)
Распродаја
2
2+
79 м²
Rua da Vitória, Porto

спаваћа соба2
равно79 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

2 Bedroom duplex flat with 79sqm, furnished and decorated, with balcony and active Local Accommodation license, located in downtown Porto, in one of t...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 181дана
Ажурирано: 54дана

Локалитети

Rua da Vitória, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Castelhana

Слични огласи

Слично у иностранству