SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
260 000 €
(4 815 € / м²)
Распродаја
2
1
54 м²
Rua dos Caldeireiros, Porto

спаваћа соба2
равно54 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Identificação do imóvel: ZMPT579495

If you are looking for:
T0+1 (studio with interior bedroom);
Brand new, never lived in;
Brightness and views of P...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 254дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Rua dos Caldeireiros, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZOME Porto - CEC

Слични огласи

Слично у иностранству