SUPA24
Кућа и околина; поглед
Кућа и околина
Кућа и околина
425 000 €
(3 632 € / м²)
Распродаја
3
1
117 м²
Rua de Serralves, Porto

спаваћа соба3
равно117 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartment with two bedrooms, one en suite, and a parking space, in a new condominium in a residential area.
It stands out for its strategic location,...

Друго
Старост понуде: 284дана
Ажурирано: 53дана

Локалитети

Rua de Serralves, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BARNES Portugal

Слични огласи

Слично у иностранству