SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
345 000 €
(2 782 € / м²)
Распродаја
4
2+
124 м²
Rua do Paraíso, Porto

спаваћа соба4
равно124 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Identificação do imóvel: ZMPT577992

3 Bedroom Duplex Apartment in the Center of Porto – Next to the Faria Guimarães Metro Station

Друго
Старост понуде: 334дана
Ажурирано: 13дана

Локалитети

Rua do Paraíso, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZOME Porto - CEC

Слични огласи

Слично у иностранству