Листа понуда
18
18
18
935 000 €
(4 722 € / м²)
Распродаја
5
2+
198 м²
Avenida do Parque, Porto
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
5
равно
198 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Identificação do imóvel: ZMPT577446
T4 Novo com Rooftop de 198 m² de área privativa, terraço e varandas com área total de 87 m² no Empreendimento Ess...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
А - Изузетно економичан
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
344дана
Ажурирано:
83дана
Пријави оглас
Локалитети
Avenida do Parque, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.