SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
855 000 €
(4 407 € / м²)
Распродаја
5
2+
194 м²
Avenida do Parque, Porto

спаваћа соба5
равно194 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Identificação do imóvel: ZMPT577429

T4 Novo com 194m² de área privativa e 14 m² de varanda no Empreendimento Essence – Antas, Porto

Друго
Старост понуде: 345дана
Ажурирано: 85дана

Локалитети

Avenida do Parque, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZOME Vila Nova de Gaia

Слични огласи

Слично у иностранству