SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
359 850 €
(6 099 € / м²)
Распродаја
1
1
59 м²
Rua de Alexandre Herculano, Porto

спаваћа соба1
равно59 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Identificação do imóvel: ZMPT575489

Introducing your new home in the heart of Porto! The Batalha Building, located in the prestigious Batalha area, s...

Друго
Старост понуде: 415дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua de Alexandre Herculano, Porto
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZOME Matosinhos

Слични огласи

Слично у иностранству