SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
374 000 €
(3 703 € / м²)
Распродаја
2
2+
101 м²
Rua de São José, Portimão

спаваћа соба2
равно101 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Diese geräumige Wohnung mit 115 m² Wohnfläche (insgesamt 141 m²) befindet sich im obersten Stockwerk einer modernen Wohnanlage mit Aufzug, die Komfort...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПогледКухињски апаратиМашина за прање вешаКупатилоТуш кабина

Друго
Старост понуде: 493дана
Ажурирано: 493дана

Локалитети

Rua de São José, Portimão
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Engel & Völkers Portimão

Слични огласи

Слично у иностранству