Листа понуда
27
27
27
220 000 €
(6 667 € / м²)
Распродаја
1
1
33 м²
Rua do Luar, Portimão
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
1
равно
33 м²
купатила
Преведи на Енглески
Identificação do imóvel: ZMPT587758
Excellent investment opportunity with guaranteed income from day one.
This property is currently rented until Fe...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Е - Неекономично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
26дана
Ажурирано:
6дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua do Luar, Portimão
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.