Листа понуда
10
10
10
650 000 €
(3 009 € / м²)
Распродаја
5
2+
216 м²
Rua da Quintinha, Portimão
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
5
равно
216 м²
купатила
2+
Excellent opportunity!
Villa with 5 bedrooms, 4 bathrooms, and 285m² of living space, ideal for those seeking space, comfort, and versatility.
With s...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
56дана
Ажурирано:
56дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua da Quintinha, Portimão
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
CENTURY 21 Realty Art II
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
CENTURY 21 Realty Art II