SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
490 000 €
(5 976 € / м²)
Распродаја
1
2+
82 м²
Estrada do Vau, Portimão

спаваћа соба1
равно82 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

One-Bedroom Apartment with Touristic License and Private Parking
Coral do Vau Portimão

Just a few steps from the stunning Praia do Vau, this apartm...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Одвојена кухињаТуш кабинаПриродно светлоПоглед

Друго
Старост понуде: 163дана
Ажурирано: 24дана

Локалитети

Estrada do Vau, Portimão
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Realty Art II

Слични огласи

Слично у иностранству