SUPA24
Остало
Остало
Остало
310 000 €
(3 333 € / м²)
Распродаја
2
2+
93 м²
Rua Francisco Bivar, Portimão

спаваћа соба2
равно93 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

MG Residence, apartments located in Mexilhoeira Grande, building consisting of 2 and 3 bedroom apartments, condominium consisting of only 5 fractions,...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторКухињски апаратиМашина за прање вешаВисоки плафониПоглед

Друго
Старост понуде: 185дана
Ажурирано: 74дана

Локалитети

Rua Francisco Bivar, Portimão
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Vista Plaza

Слични огласи

Слично у иностранству