SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
140 000 €
(1 414 € / м²)
Распродаја
2
1
99 м²
Rua Doutor Mário Chambel, Portalegre

спаваћа соба2
равно99 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

IMÓVEL ARRENDADO ATÉ NOVEMBRO DE 2026 Apartamento T2 com uma área de 99 m2, situado no centro da cidade de Portalegre. Muito bem localizado em zona ...

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Rua Doutor Mário Chambel, Portalegre
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Domus RS | Mediação Imobiliária

Слични огласи

Слично у иностранству