SUPA24
Остало
Остало
Остало
285 000 €
(1 926 € / м²)
Распродаја
4
2+
148 м²
Avenida das Descobertas, Portalegre

спаваћа соба4
равно148 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

4 Bedroom Duplex Apartment with Garage in the Center of Portalegre Excellent 4 bedroom duplex apartment, located in the center of the city of Portaleg...

Друго
Старост понуде: 63дана
Ажурирано: 36дана

Локалитети

Avenida das Descobertas, Portalegre
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Predimed

Слични огласи

Слично у иностранству