SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
270 000 €
(3 600 € / м²)
Распродаја
2
1
75 м²
Avenida da Liberdade, Palmela

спаваћа соба2
равно75 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

I present this 2-bedroom apartment in Pinhal Novo, located on the ground floor.
This apartment has plenty of natural light despite being on the ground...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 18дана
Ажурирано: 18дана

Локалитети

Avenida da Liberdade, Palmela
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Nações III

Слични огласи

Слично у иностранству