SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
170 000 €
(1 667 € / м²)
Распродаја
3
2+
102 м²
Rua do Barão, Oliveira de Azeméis

спаваћа соба3
равно102 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento T3 com 2 casas de banho, situado em Loureiro, no concelho de Oliveira de Azeméis, com uma área útil de 151 m². Inserido no 1.º andar, este...

Друго
Старост понуде: 42дана
Ажурирано: 24дана

Локалитети

Rua do Barão, Oliveira de Azeméis
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 P.M. Paiva & Associados

Слични огласи

Слично у иностранству