SUPA24
Остало
Остало
Остало
300 000 €
(4 478 € / м²)
Распродаја
1
1
67 м²
Avenida da República, Olhão

спаваћа соба1
равно67 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Discover your perfect retreat in Olhão, where residential tranquility meets modern comfort. This exclusive one-bedroom apartment, located on the top f...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Avenida da República, Olhão
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству