SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
285 000 €
(3 276 € / м²)
Распродаја
2
1
87 м²
Rua Fábrica da Loiça, Olhão

спаваћа соба2
равно87 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

IMÓVEL ARRENDADO ATÉ MAIO DE 2026 Apartamento T2 com uma área total de 87 m2, situado em Olhão. A localização privilegia a proximidade da EN125 e da...

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Fábrica da Loiça, Olhão
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Domus RS | Mediação Imobiliária

Слични огласи

Слично у иностранству