SUPA24
Остало
Остало
Остало
345 000 €
(3 632 € / м²)
Распродаја
2
1
95 м²
Avenida Dom Pedro V, Oeiras

спаваћа соба2
равно95 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

T2 in Linda-a-Velha Description: Excellent investment opportunity in Linda-a-Velha, Oeiras municipality. This 2-bedroom apartment of 87.00sqm stands o...

Друго
Старост понуде: 53дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Avenida Dom Pedro V, Oeiras
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Predimed

Слични огласи

Слично у иностранству