SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
365 000 €
(5 530 € / м²)
Распродаја
2
1
66 м²
Rua Adriano José da Silva, Oeiras

спаваћа соба2
равно66 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Discover this delightful 2-bedroom apartment in the serene neighborhood of União das
Freguesias de Oeiras e São Julião da Barra, Paço de Arcos e Caxi...

Друго
Старост понуде: 51дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Rua Adriano José da Silva, Oeiras
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Local de Partida

Слични огласи

Слично у иностранству