Листа понуда
44
44
44
710 000 €
(4 965 € / м²)
Распродаја
3
2+
143 м²
Ciclovia Empresarial, Oeiras
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
143 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Magnificent apartment T3 in a high-standard gated community, designed for those who value exclusivity, comfort, and quality of life.
The condominium ...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Поглед
Камин
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
103дана
Ажурирано:
64дана
Пријави оглас
Локалитети
Ciclovia Empresarial, Oeiras
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
CENTURY 21 Imorápida
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
CENTURY 21 Imorápida