Листа понуда
55
55
55
810 000 €
(6 532 € / м²)
Распродаја
5
2+
124 м²
Rua Fernando Farinha, Odivelas
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
5
равно
124 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Identificação do imóvel: ZMPT586126
3+1 DUPLEX APARTMENT – JARDIM DA AMOREIRA
We present this excellent 3+1 duplex apartment located in Jardim da Am...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Тераса
Природно светло
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Б - Веома економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
68дана
Ажурирано:
10дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Fernando Farinha, Odivelas
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.