Листа понуда
36
36
36
535 000 €
(4 954 € / м²)
Распродаја
3
2+
108 м²
Avenida Amália Rodrigues, Odivelas
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
108 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
3-bedroom apartment with 85 m² terrace and storage room in Odivelas
Discover this superb 3-bedroom apartment in Odivelas, featuring spacious rooms, e...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Поглед
Одвојени тоалет
Камин
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
76дана
Ажурирано:
4дана
Пријави оглас
Локалитети
Avenida Amália Rodrigues, Odivelas
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
CENTURY 21 Nações VIII
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
CENTURY 21 Nações VIII