SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
605 000 €
(1 933 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
313 м²
Rua dos Pescadores, Nazaré

спаваћа собаatypical
равно313 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Magnífico Penthouse de 3 dormitorios en uno de los condominios más emblemáticos de Praia da Nazaré, con 3 dormitorios y ocupando el último piso del ed...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 495дана
Ажурирано: 494дана

Локалитети

Rua dos Pescadores, Nazaré
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

RE/MAX Solmar

Слични огласи

Слично у иностранству