Листа понуда
9
9
9
715 500 €
(7 155 € / м²)
Распродаја
3
1
100 м²
Rua 3 de Setembro, Nazaré
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
100 м²
купатила
Преведи на Енглески
Identificação do imóvel: ZMPT584101
3 razões para comprar com a Zome
+ acompanhamento
Com uma preparação e experiência única no mercado imobiliário...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
135дана
Ажурирано:
2дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua 3 de Setembro, Nazaré
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.