Листа понуда
36
36
36
340 000 €
(4 857 € / м²)
Распродаја
3
2+
70 м²
Rua Cidade de Lisboa, Montijo
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
70 м²
купатила
2+
Come and discover your new home!
New T3 apartment in Montijo with 100m2, in a calm and quiet area, with unobstructed views to both sides, one of them...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
51дана
Ажурирано:
4дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Cidade de Lisboa, Montijo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
CENTURY 21 Villa
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
CENTURY 21 Villa