SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
346 000 €
(2 386 € / м²)
Распродаја
4
2+
145 м²
Rua Luís de Camões, Moita

спаваћа соба4
равно145 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apresentamos este distinto apartamento T4, de áreas amplas e bem distribuídas, situado no primeiro andar de uma moradia em regime de duplex, inserida ...

Друго
Старост понуде: 45дана
Ажурирано: 45дана

Локалитети

Rua Luís de Camões, Moita
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Predimed

Слични огласи

Слично у иностранству