SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 395 000 €
(7 881 € / м²)
Распродаја
4
2+
177 м²
Rua de Brito Capelo, Matosinhos

спаваћа соба4
равно177 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

Exclusivity, light and sea: a unique 4 bedroom flat in Matosinhos Sul Located in one of the most prestigious areas of Matosinhos Sul, just a few step...

Друго
Старост понуде: 45дана
Ажурирано: 45дана

Локалитети

Rua de Brito Capelo, Matosinhos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Odisseia

Слични огласи

Слично у иностранству