SUPA24
Балкон; природно светло, модерни стил
Дневна соба; природно светло, модерни стил
Кухиња; модерни стил, дрвени под, природно светло, кухињски апарати
417 300 €
(3 091 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
135 м²
Rua Roberto Ivens, Matosinhos

спаваћа собаatypical
равно135 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

1 bedroom duplex flat, with 136m2 of gross private area and 1 parking space, in a new development in Matosinhos

Друго
Старост понуде: 73дана
Ажурирано: 58дана

Локалитети

Rua Roberto Ivens, Matosinhos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dils Portugal

Слични огласи

Слично у иностранству