SUPA24
Балкон; природно светло, модерни стил
Дневна соба; поглед, природно светло, модерни стил
Кухиња; модерни стил, дрвени под, природно светло, кухињски апарати
449 400 €
(4 280 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
105 м²
Rua Roberto Ivens, Matosinhos

спаваћа собаatypical
равно105 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

2 bedroom duplex flat, with 105m2 of gross private area, outdoor space with 19m2 and 1 parking space, in a new development in Matosinhos

Друго
Старост понуде: 73дана
Ажурирано: 58дана

Локалитети

Rua Roberto Ivens, Matosinhos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dils Portugal

Слични огласи

Слично у иностранству