SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Кухиња; модерни стил, дрвени под, природно светло, кухињски апарати
321 000 €
(4 864 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
66 м²
Rua Roberto Ivens, Matosinhos

спаваћа собаatypical
равно66 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

1 bedroom flat, with 67m2 of gross private area and 1 parking space, in a new development in Matosinhos
This new residential development is located i...

Друго
Старост понуде: 76дана
Ажурирано: 61дана

Локалитети

Rua Roberto Ivens, Matosinhos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dils Portugal

Слични огласи

Слично у иностранству