Листа понуда
16
16
16
180 000 €
(2 143 € / м²)
Распродаја
2
1
84 м²
Rua do Godinho, Matosinhos
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
84 м²
купатила
Преведи на Енглески
2-Zimmer-Wohnung mit Terrasse in Leça da Palmeira – Renovierungsbedürftig – U-Bahn
Exklusive Gelegenheit zum Kauf einer 2-Zimmer-Wohnung in Leça d...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Тераса
Неопходна реконструкција
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Д - Мање економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
80дана
Ажурирано:
22дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua do Godinho, Matosinhos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.