SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
385 000 €
(7 130 € / м²)
Распродаја
2
1
54 м²
Avenida Menéres, Matosinhos

спаваћа соба2
равно54 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Identificação do imóvel: ZMPT584970

Apartamento T1 NOVO, sito no Empreendimento Menéres 777, na Avenida Menéres, em Matosinhos, com as seguintes cara...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледСпратОтворени животни просторОдвојени тоалетПриродно светло

Друго
Старост понуде: 108дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Avenida Menéres, Matosinhos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZOME Porto - CEC

Слични огласи

Слично у иностранству