Листа понуда
17
17
17
249 500 €
(4 536 € / м²)
Распродаја
2
1
55 м²
Rua de Brito Capelo, Matosinhos
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
55 м²
купатила
Преведи на Енглески
Identificação do imóvel: ZMPT583580
Renovated 1-Bedroom Apartment in Matosinhos Sul – Rua Brito Capelo | AL License
Excellent opportunity to live or...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Отворени животни простор
Након реконструкције
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Д - Мање економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
148дана
Ажурирано:
6дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua de Brito Capelo, Matosinhos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.