SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 450 000 €
(8 683 € / м²)
Распродаја
5
2+
167 м²
Rua de Brito Capelo, Matosinhos

спаваћа соба5
равно167 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Identificação do imóvel: ZMPT575955

Apartamento T4, sito no Condomínio Brito Capelo, 1023, em Matosinhos, com as seguintes características:

Друго
Старост понуде: 397дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rua de Brito Capelo, Matosinhos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZOME Porto - CEC

Слични огласи

Слично у иностранству