SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
260 000 €
(2 321 € / м²)
Распродаја
2
2+
112 м²
Rua da Panificadora, Marinha Grande

спаваћа соба2
равно112 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

2-bedroom apartment located in Marinha Grande, Leiria (Portugal), set in a quiet residential area with good access and close to shops, services, and s...

Друго
Старост понуде: 79дана
Ажурирано: 35дана

Локалитети

Rua da Panificadora, Marinha Grande
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Cardeira e Costa II

Слични огласи

Слично у иностранству