SUPA24
Остало
Остало
Остало
519 000 €
(3 932 € / м²)
Распродаја
4
2+
132 м²
Rua da Mó Régua, Mafra

спаваћа соба4
равно132 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

2+2 Bedroom duplex flat with 130 sqm, located in Ericeira in Fonte Boa da Brincosa, a few minutes from Praia do Sul and the centre. Located on the 2n...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua da Mó Régua, Mafra
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

SAFTI

Слични огласи

Слично у иностранству