SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
655 000 €
(8 397 € / м²)
Распродаја
2
2+
78 м²
Largo dos Pocinhos, Mafra

спаваћа соба2
равно78 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Discover this almost-new 2-bedroom, 2-bathroom apartment in the picturesque coastal town of Ericeira, Mafra. Boasting breathtaking panoramic views of ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледТерасаОтворени животни просторВисоки плафониПриродно светлоКухињски апарати

Друго
Старост понуде: 96дана
Ажурирано: 15дана

Локалитети

Largo dos Pocinhos, Mafra
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Cidade

Слични огласи

Слично у иностранству