SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
790 000 €
(4 759 € / м²)
Распродаја
3
2+
166 м²
Loures

спаваћа соба3
равно166 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Welcome to the peaceful and well-connected neighborhood of Camarate, where this stunning T3+1 duplex apartment offers the perfect blend of modern comf...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Loures
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Atrium Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству