SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
294 000 €
(2 774 € / м²)
Распродаја
3
2+
106 м²
Rua da Primavera, Loures

спаваћа соба3
равно106 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Originally a 3-bedroom apartment, currently converted into a 2-bedroom apartment, offering a spacious and comfortable living room of approximately 30 ...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Rua da Primavera, Loures
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Nações

Слични огласи

Слично у иностранству