SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
360 000 €
(4 675 € / м²)
Распродаја
1
1
77 м²
Rua Ivone Silva, Loures

спаваћа соба1
равно77 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

We are pleased to present this elegant, brand-new one-bedroom apartment, located within the prestigious Ollea Village development in Camaratea highly ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторТерасаПриродно светло

Друго
Старост понуде: 27дана
Ажурирано: 22дана

Локалитети

Rua Ivone Silva, Loures
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Nações II

Слични огласи

Слично у иностранству