Листа понуда
530 000 €
(4 417 € / м²)
Распродаја
4
2+
120 м²
Rua Manuel Francisco Soromenho, Loures
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
4
равно
120 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Identificação do imóvel: ZMPT581272
Discover LUNNA Condominium, an exclusive and modern development in the heart of Loures. This gated community offe...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
А - Изузетно економичан
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
69дана
Ажурирано:
24дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Manuel Francisco Soromenho, Loures
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.