SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
960 000 €
(4 085 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
235 м²
Rua Mártires de Timor, Loures

спаваћа собаatypical
равно235 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento T4 no Garden ResidenceDescubra este magnífico apartamento T4, com 262m² de área bruta privativa, inserido no prestigiado Garden Residence,...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Кухињски апаратиДрвене гредеВисоки плафониПриродно светлоМодерни стилНамештенБезбедностКупатилоТуш кабинаОдвојени тоалетХодник

Друго
Старост понуде: 73дана
Ажурирано: 73дана

Локалитети

Rua Mártires de Timor, Loures
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

RE/MAX Prestige

Слични огласи

Слично у иностранству