SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
450 000 €
(3 913 € / м²)
Распродаја
3
2+
115 м²
Rua Maria Campina, Loulé

спаваћа соба3
равно115 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

3-Zimmer-Wohnung mit Pool und Garage in Almancil

In einem ruhigen und sehr begehrten Wohngebiet von Almancil gelegen, zeichnet sich diese Wohnung dur...

Друго
Старост понуде: 11дана
Ажурирано: 11дана

Локалитети

Rua Maria Campina, Loulé
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

VAP Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству