Листа понуда
13
13
13
1 390 000 €
(16 951 € / м²)
Распродаја
3
2+
82 м²
Rua da Toca, Loulé
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
82 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
A rare opportunity to enjoy generous living space in one of Quarteiras most sought-after seafront locations.
This 3-bedroom apartment stands out for ...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Поглед
Одвојена кухиња
Намештен
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
17дана
Ажурирано:
10дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua da Toca, Loulé
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
CENTURY 21 Oceanic
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
CENTURY 21 Oceanic