Листа понуда
9
9
9
750 000 €
(10 417 € / м²)
Распродаја
2
2+
72 м²
Rua do Nascente, Loulé
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
72 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Wake up to the ocean and make beachfront living part of your everyday life.
This refined 2-bedroom apartment, located on the front line of Quarteiras...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Поглед
Након реконструкције
Природно светло
Намештен
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
13дана
Ажурирано:
5дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua do Nascente, Loulé
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
CENTURY 21 Oceanic
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
CENTURY 21 Oceanic