Листа понуда
17
17
17
570 000 €
(6 552 € / м²)
Распродаја
2
2+
87 м²
Avenida Florida, Loulé
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
87 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Renovierte 1+1-Zimmer-wohnung mit Terrasse in Vale do Lobo
Im renommierten Kurort Vale do Lobo gelegen, sticht diese elegante 1+1-Zimmer-Wohnung durc...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Тераса
Након реконструкције
Отворени животни простор
Природно светло
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
C - Економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
17дана
Ажурирано:
17дана
Пријави оглас
Локалитети
Avenida Florida, Loulé
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.