SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
595 000 €
(3 459 € / м²)
Распродаја
4
2+
172 м²
Avenida de Ceuta, Loulé

спаваћа соба4
равно172 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

4-Zimmer-Wohnung mit Meerblick in Quarteira Große Flächen und 300 m vom Strand entfernt

Diese geräumige 4-Zimmer-Wohnung mit Meerblick in Quarteira ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 20дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Avenida de Ceuta, Loulé
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

VAP Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству