SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
825 000 €
(8 250 € / м²)
Распродаја
2
2+
100 м²
Rua das Oliveiras, Loulé

спаваћа соба2
равно100 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Charmantes Apartment mit 2 Schlafzimmern und eigenem Bad in einer privaten Eigentumswohnung in Vilamoura. Die Arbeiten befinden sich derzeit im Bau un...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 15дана
Ажурирано: 15дана

Локалитети

Rua das Oliveiras, Loulé
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

VAP Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству